2016 – 2017

  • Voorzitter: Sietske Visser
  • Secretaris: Arlieke Tammer
  • Penningmeester: Raphaël Peeters
  • Commissaris Evenementen: Nienke Hinsenveld
  • Commissaris Sport: Eline Wolswijk

2015 – 2016

  • Voorzitter: Saskia Arbon 
  • Secretaris & Commissaris Extern: Priscilla de Leede
  • Penningmeester: Martijn Postma
  • Commissaris Extern: Jesse Beesems
  • Commissaris Sport: Pien Berens

2014 – 2015

  • Voorzitter & Commissaris Evenementen: Niki Wijnen
  • Secretaris & Commissaris Extern: Pepijn Van der Beek
  • Penningmeester: Erik Bruin

2013 – 2014

  • Voorzitter & Commissaris Evenementen: Niki Wijnen  
  • Secretaris: Esther Hartman
  • Penningmeester: Pieter Siwabessy

2012 – 2013

20122013

  • Voorzitter: Omar Putman
  • Vice-voorzitter: Christine de Hoop
  • Secretaris: Charlotte van den Broek
  • Penningmeester: Rutgher Konietzka
  • Commissaris Evenementen: Dirk Baay

2011 – 2012

20112012

  • Voorzitter: Margot Houwers  
  • Vice-voorzitter: Jelle Verwiel
  • Secretaris: Shanon Philipsen
  • Penningmeester: Niels Bossers
  • Commissaris Evenementen: Jildau Vellinga
  • Commissaris PR: Niki Wijnen

2010 – 2011

10884597_903847006322007_1341892102_n

  • Voorzitter: Loek de Jong
  • Vice-Voorzitter: Robert de Haas
  • Penningmeester: Jelle Verwiel

2009 – 2010

20092010

  • Voorzitter: Bart Gombert
  • Vice-voorzitter: Niels Mulder
  • Secretaris: Cheryl Philipsen
  • Penningmeester: Tom Loven
  • Commissaris evenementen: Rosanne van Schaarenburg

2008 – 2009

20082009

  • Voorzitter: Hester de Vries
  • Secretaris: Hester de Vries
  • Penningmeester: Marco Cornelissen
  • Commissaris evenementen: Bart Gombert
  • Commisaris evenementen: Kirsten Dorresteijn
  • Clustervoorzitter Veldsport: Niels Mulder
  • Clustervoorzitter Infrasport: Matthijs van der Meulen
  • Clustervoorzitter Zaalsport: Farley Dams
  • Clustervoorzitter Water- en Vecht en Dansante sporten: Caroline Stuyt

2007 – 2008

Bestuur

  • Voorzitter: Marijn Roersch van der Hoogte
  • Secretaris: Roos Verboog
  • Penningmeester: Peter Mooij
  • Commissaris Evenementen: Hester de Vries
  • Commissaris Evenementen: Arjen Segers
  • Clustervoorzitter Infrasport: Viola Siemons
  • Clustervoorzitter Veldsport: Niels Mulder
  • Clustervoorzitter Watersport: Bart van den Munckhof
  • Clustervoorzitter Zaalsport: Farley Dams
  • Clustervoorzitter Individuele sporters: Roos Verboog

2006 – 2007

Bestuur

  • Voorzitter: Peter Mooij
  • Commissaris Evenementen: Arjen Segers
  • Clustervoorzitter Watersporten: Claas Hazewinkel
  • Clustervoorzitter Oosterse- / vecht- en danssante sporten: Simons Bruins
  • Clustervoorzitter Infrastructuur: Viola Siemons
  • Clustervoorzitter Zaalsporten: Farley Dams