NYNKE VAN KONINGSVELD
voorzitter
PIEN LEERINK
secretaris
WIEBE VAN VEEN
penningmeester
IRIS KWAKMAN
commissaris evenementen
LUUK MINNAAR
commissaris sport
BENTE VAN THUIJL
commissaris extern

OUD-BESTUREN

BESTUUR 2017-2018

Voorzitter: Brian Groenewege
Secretaris: Maartje Odekerken
Penningmeester: Fedor van Berkel
Commissaris Evenementen: John Nguyen
Commissaris Sport: Larissa Laan
Commissaris Extern: Marissa Heddes

BESTUUR 2016-2017

Voorzitter: Sietske Visser
Secretaris: Arlieke Tammer
Penningmeester: Raphaël Peeters
Commissaris Evenementen: Nienke Hinsenveld
Commissaris Sport: Eline Wolswijk

Voorzitter: Brian Groenewege Secretaris: Maartje Odekerken Penningmeester: Fedor van Berkel Commissaris Evenementen: John Nguyen Commissaris Sport: Larissa Laan Commissaris Extern: Marissa Heddes

BESTUUR 2015-2016

Voorzitter: Saskia Arbon
Secretaris & Commissaris Extern: Priscilla de Leede
Penningmeester: Martijn Postma
Commissaris Evenementen: Jesse Beesems
Commissaris Sport: Pien Berens

BESTUUR 2014-2015

Voorzitter & Commissaris Evenementen: Niki Wijnen
Secretaris & Commissaris Extern: Pepijn Van der Beek
Penningmeester: Erik Bruin

BESTUUR 2013-2014

Voorzitter & Commissaris Evenementen: Niki Wijnen
Secretaris: Esther Hartman
Penningmeester: Pieter Siwabessy

BESTUUR 2012-2013

Voorzitter: Omar Putman
Vice-voorzitter: Christine de Hoop
Secretaris: Charlotte van den Broek
Penningmeester: Rutgher Konietzka
Commissaris Evenementen: Dirk Baay

BESTUUR 2011-2012

Voorzitter: Margot Houwers
Vice-voorzitter: Jelle Verwiel
Secretaris: Shanon Philipsen
Penningmeester: Niels Bossers
Commissaris Evenementen: Jildau Vellinga
Commissaris PR: Niki Wijnen

BESTUUR 2010-2011

Voorzitter: Loek de Jong
Vice-Voorzitter: Robert de Haas
Penningmeester: Jelle Verwiel

BESTUUR 2009-2010

Voorzitter: Bart Gombert
Vice-voorzitter: Niels Mulder
Secretaris: Cheryl Philipsen
Penningmeester: Tom Loven
Commissaris evenementen: Rosanne van Schaarenburg

BESTUUR 2008-2009

Voorzitter: Hester de Vries
Secretaris: Hester de Vries
Penningmeester: Marco Cornelissen
Commissaris evenementen: Bart Gombert
Commisaris evenementen: Kirsten Dorresteijn
Clustervoorzitter Veldsport: Niels Mulder
Clustervoorzitter Infrasport: Matthijs van der Meulen
Clustervoorzitter Zaalsport: Farley Dams
Clustervoorzitter Water- en Vecht en Dansante sporten: Caroline Stuyt

BESTUUR 2007-2008

Voorzitter: Marijn Roersch van der Hoogte
Secretaris: Roos Verboog
Penningmeester: Peter Mooij
Commissaris Evenementen: Hester de Vries
Commissaris Evenementen: Arjen Segers
Clustervoorzitter Infrasport: Viola Siemons
Clustervoorzitter Veldsport: Niels Mulder
Clustervoorzitter Watersport: Bart van den Munckhof
Clustervoorzitter Zaalsport: Farley Dams
Clustervoorzitter Individuele sporters: Roos Verboog

BESTUUR 2006-2007

Voorzitter: Peter Mooij
Commissaris Evenementen: Arjen Segers
Clustervoorzitter Watersporten: Claas Hazewinkel
Clustervoorzitter Oosterse- / vecht- en danssante sporten: Simons Bruins
Clustervoorzitter Infrastructuur: Viola Siemons
Clustervoorzitter Zaalsporten: Farley Dams